+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Балта | (Одеська область) 810++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Балта - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Балта без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Балта. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Балта вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Свіжі квіти можуть змінити не тільки настрій, а й долю людини. Яскраві та гарні вони є невідємною частиною кожного свята. Збираючись на день народження, ювілей чи весілля, кожна людина вибирає самий найкращий букет. Не варто забувати, що найкращим подарунком близькій людині можуть стати свіжі квіті, що подаровані без приводу. Тому кожен має знати, де можна замовити квіти по Балті всього за декілька хвилин. Букети квітів у Балті Букет свіжих квітів – це найкраща можливість розповісти про свої почуття, попросити пробачення в коханої людини чи зізнатись у своєму коханні і щирих почуттях. Якщо ви не знаєте, де знайти найкращий букет, що здатен висловити всі ваші емоції, тоді доставка квітів Балта стане вашим найкращим вибором. В асортименті нашого онлайн-магазину до вашої уваги пропонується колосальний вибір свіжих квітів. Ви з легкістю можете замовити букет із троянд чи підібрати нестандартну композицію. В цьому вам з радістю допоможуть талановиті, креативні флористи. Вони підготують справжню симфонію ярких кольорів, що буде досконально відповідати смаком отримувача букету. Памятайте, що доставка квітів в Балті – це найкращий шанс висловити свої щирі емоції та почуття. Троянди станут чудовим подарунком для коханої, гербери – для подруги, хризантеми – на День Народження матері. Якщо ваші рідні живуть далеко від вас, то замовлення квітів стане найкращим подарунком на ювілей чи іншу памятну дату. Оперативна доставка букетів в Балті від спеціалісті нашої компанії – це можливість подарувати ріднім радість та посмішку.

Доставку квітів Балта - (Одеська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»